Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55163
Stary 07.05.2012, 12:50
willow napisał(a):Wyświetl post
szprotson => Wilk może i jest walczak, ale przydałoby się, .żeby jeszcze w piłkę umiał grać.
A my między innymi dlatego dostawaliśmy w dupę w pucharach bo nam się wydawało, że walką załatwimy temat.
Może to i dobre na polską ligę, taka walka. Ale nic więcej.

Nam potrzeba w pierwszej kolejności dobrych piłkarzy, których następnie trzeba zmobilizować do nieustępliwej gry. A nie na odwrót. Walczaka w piłkę gry nie nauczysz, ale piłkarza dobry trener ma szanse zmusić do walki...
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.
Odpowiedz cytując