willow napisał(a):

szprotson => Wilk może i jest walczak, ale przydałoby się, .żeby jeszcze w piłkę umiał grać.
A my między innymi dlatego dostawaliśmy w dupę w pucharach bo nam się wydawało, że walką załatwimy temat.
Może to i dobre na polską ligę, taka walka. Ale nic więcej.
Nam potrzeba w pierwszej kolejności dobrych piłkarzy, których następnie trzeba zmobilizować do nieustępliwej gry. A nie na odwrót. Walczaka w piłkę gry nie nauczysz, ale piłkarza dobry trener ma szanse zmusić do walki...
|
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.