|
Marszałku dam sobie ręke uciąć że nie wziąłbyś Zieńczuka za darmo po tym jak odchodził z Lechii i tylko Ruch wyciągnął rękę.
Teraz każdy jest mądry, kupmy tego i tego bo Oni grają zajebiśćie. Nie te lata. Teraz trzeba szukać piłkarzy którzy może w swoich klubach wiodącymi postaciami nie są ,ale przy odpowiednim skomponowaniu jedenastki takimi piłkarzami mogą być i mogą przede wszystkim grać na wyższym poziomie aniżeli teraz.
I co z tego że Brożki czy kto inny poza Europą nic nie znaczą, skoro My tą Europe to przez TV będziemy oglądać.
Chciałbym takich mentalnych piłkarzy jak Wilk- dla którego każde spotkanie jest walką i w każdym gra na 100%.(ale czy Kapkowy takich wyczaruje? Słabo rokuje...)
Ale np. taki Rojewski ....to nic że wczoraj przy pierwszym kontakcie prawie sie na piłce zabił, ale przy wrzutce Kirma szedł do końca, brakło mu, ale piłke musnął. W każdym badz razie...nie odpuścił.
Fajnie jakby udało sie wyciągnąć Kupisza, fajnie, ale czy to w ogole jest brane pod uwagę bo przeciez juz sie nauczyliśmy że 90% tekstów jest pisane z popularnej DUPY.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|