Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20931
Stary 07.05.2012, 11:24
Bardziej mi chodzi o ten caly cyrk, lacznie z wybieraniem "hitu" oraz prezentacja zespolu, cala otoczka wokol kadry zostala spierd^^na, jak na boisku tak samo na trybunach. Kluby sie jeszcze jako tako trzymaja ale to juz bardziej zasluga kibicow. Zrobili z kadry festyn, az zaluje ze euro nam powierzyli.
Odpowiedz cytując