Brakuję nam jak wody skutecznego napastnika. Machający rękami Brożek tego nie rozwiąże (chociaż mógłby z Małeckim się pojedynkować kto więcej energii włoży w układy taneczne na boisku

)
Będzie ciekawie ale obawiam się zaciągu w stylu Beto i innych Jirsaków i testów tysięcy testów.
Na szczęście mamy trenera specjalistę od ogarniania syfu i bałaganu.
Trochę się narażę ale wolał bym żeby Pajic został i zaczął grać jako boczny pomocnik, umiejętności za wiele nie ma ale zawsze zapierdziela od linii do linii, w pamiętnym meczu z Bełchatowem przy bramce na 2 do 2 był jedynym który krzyczał żeby grać jak najszybciej a zmiennika dla Ilieva potrzebujemy.