No a co w tym koko koko jest takiego złego ? Z proponowanych kawałków zdecydowanie najbardziej wpada w ucho. Moim zdaniem w ogóle wygrał najlepszy kawałek, chociaż cudowny nie jest. Ważne, że wpada w ucho i jest wesołe.
Ja na przykład nie widziałbym w tym miejscu jakiegoś Rycha Peji.