Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20930
Stary 07.05.2012, 11:01
studio napisał(a):Wyświetl post
Ogladac a kibicowac to dwie rozne sprawy, ogladac bede mecze, ale kibicowac? Chyba sobie jaja robicie

rw88 zajebiste masz podejscie rozumiem ze koko koko tez bedziesz spiewac przed meczem

edyta: rozmowa i tak w innym temacie powinna byc.
No a co w tym koko koko jest takiego złego ? Z proponowanych kawałków zdecydowanie najbardziej wpada w ucho. Moim zdaniem w ogóle wygrał najlepszy kawałek, chociaż cudowny nie jest. Ważne, że wpada w ucho i jest wesołe.
Ja na przykład nie widziałbym w tym miejscu jakiegoś Rycha Peji.
Odpowiedz cytując