|
Ciekawy ten nowy prezydent. Chce obnizyc wiek emerytalny do 62 lat, ciekawe co na to ełropa, no bo przeciez u nas wprowadzaja bo "chce tego od nas unia!"
Do tego mowi o wyjsciu zabojadow z NATO i chce dac prawo glosu nielegalnym imigrantom. Podsumowujac, rozpad strefy euro i calej ue stal sie wczoraj duzo bardziej realny.
|