Temat
:
[30 kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, Niedziela 6 maja 2012, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
NoRules
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
62
07.05.2012, 08:44
Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?
NoRules
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NoRules
Znajdź inne posty napisane przez NoRules