Wyświetl pojedynczy post
NoRules
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 07.05.2012, 08:44
Kopnijcie sie w czoło z tymi , gwizdami ,podkladaniem sie i celowym marnowaniu okazji. Cały sezon tak Wisła gra to nie wiem o co jest placz !?
Odpowiedz cytując