Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20919
Stary 07.05.2012, 08:01
Baldur80 napisał(a):Wyświetl post
teraz trzymamy mocno kciuki za Polske na Euro zeby kopacze pokazali kawal dobrej pilki i Polskiego charakteru walczaka.
Przeciez Polska nie gra an tych mistrzostwach, a Reprezentacja PZPNu wiec licze na porzadny w....... od wszystkich do zera.

A ten Wolski to napewno w kierunku zylety to kierowal? Czy moze do koroniarzy?
Odpowiedz cytując