Baldur80 napisał(a):

|
teraz trzymamy mocno kciuki za Polske na Euro zeby kopacze pokazali kawal dobrej pilki i Polskiego charakteru walczaka.
|
Przeciez Polska nie gra an tych mistrzostwach, a Reprezentacja PZPNu wiec licze na porzadny w....... od wszystkich do zera.
A ten Wolski to napewno w kierunku zylety to kierowal? Czy moze do koroniarzy?