Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20917
Stary 07.05.2012, 07:26
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Urban trenerem Legii ?
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...zagranicy.html

Hmmm... jeśliby do tego doszło to ja bym chętnie Skorże znowu na Wiślackiej ławie zobaczył jako trenera
A ja już nigdy nie chcę Maciusia widzieć w Wiśle.Niech zostanie tam gdzie teraz jest.
Odpowiedz cytując