Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20916
Stary 07.05.2012, 06:13
Urban trenerem Legii ?
http://www.sport.pl/sport-warszawa/1...zagranicy.html

Hmmm... jeśliby do tego doszło to ja bym chętnie Skorże znowu na Wiślackiej ławie zobaczył jako trenera
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.05.2012 o godz. 06:37.
Odpowiedz cytując