Uciszac to by mogł jakby Legia tym golem zapewniła sobie Mistrzostwo Polski - a tak kibice juz sa na Niego cieci. W sumie patrzac na odejscie Waltera mozliwa jest opcja, ze po sezonie odejdzie jezeli nadal beda Nim zainteresowane zagraniczne zespoły.