Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 06.05.2012, 23:25
Jot napisał(a):Wyświetl post
Gwizdy były kasztanie jeden z drugim, bo sędzia nie kończył meczu, już po upływie regulaminowego czasu, a nie na grę naszych grajków...
Pytanie, kiedy piździocho jedna z drugą nie płaczesz? Całe wasze życie to płacz?
Kur.wa co za barany
ŚLĄSK & WISŁA !


nie zesraj się czasem i idź płacz w poduszkę
O, dokładnie. Ludzie wokół gwizdali (ja nie bo ... nie umiem tak przeciągle gwizdać ), bo sędzia przedłużał mecz niemiłosiernie, nikt normalny nie gwizdał na nasze wkłady

Zacznijcie chodzić na mecze, a nie tylko oglądać je na sopcaście, a później się napinajcie.

Sezon zaprzepaszczonych szans, kibicowsko świetny i to się liczy

TSW & WKS !!
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując