Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20914
Stary 06.05.2012, 22:51
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Masz rację - tylko się uśmiechnął sam do siebie - piękne zbliżenie.....
właśnie ten uśmiech ,a po derbach specjalne zaproszenie pod sektor C ,wywołany przez Radka i pewnie tez padło pare słow o tym meczu hm.. tak przypuszczam, apropos Rojewskiego to mogł byc czarny kon Probierza niczym z filmu piłkarski poker
Odpowiedz cytując