Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Baldur80
Junior Member
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Warszawa/Oakham UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20913
Stary 06.05.2012, 22:46
WIELKIE gratulacje dla Slaska za Mistrza, trener Lenczyk moze sie czuc bardzo dumny z siebie wspanialy sukces przy tych wszystkich problemach co mial w Slasku. Wielkie brawa rowniez dla Ruchu za ten sezon.
Legia polegla frajersko jak z Widzewem.
Wisla zdecydowanie tez ponizej oczekiwan (cieniutko)
Lech zaskoczyl i pokazal ze Bakero to zaden trener.
Podsumowując ten sezon w Ekstraklasie powiem tak: emocji bylo mnostwo ale mecze w wkieszosci gorzej niz tragiczne.
Wydaje sie ze poziom ligi sie obnizyl i niezmienia tego dobra postawa klubow w LE.
Na plus sezonu trzeba napisac ze wrescie mamy stadiony i lepsza frekwencje na trybunach, Kibice tez wydaja sie bardziej cywilizowani
Minusy to przedewszystkim poziom meczow i sedziowanie.

Zyczenia na nastepny sezon: Podniesienie poziomu ligii, no i moze cos sie zmieni w pzpn bo to jest formacja dzialajaca jak komunistyczna partja 30 lat temu.

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow i mysle ze teraz trzymamy mocno kciuki za Polske na Euro zeby kopacze pokazali kawal dobrej pilki i Polskiego charakteru walczaka.
Ostatnio edytowane przez Baldur80 : 06.05.2012 o godz. 23:08.
Odpowiedz cytując