Kociewiak napisał(a):

|
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?
|
Ty, a może jak jestes niezadowolony z poczynan rządu to pójdziesz pod kancelarie Premiera i mu to powiesz prosto w okno ?
Co to w ogołe za wysyłanie kogokolwiek na rozmowy "w cztery oczy" ? Nie podobalo mu sie gwizdanie, to ma prawo o tym napisac. Ma cholerne prawo skrytykowac tych którzy gwizdali. I nie musi nigdzie chodzic, tylko moze sie wypowiedziec tu, bo od tego tez to forum jest.
PS.
Gratulacje dla Ślaska Wrocław.