Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20911
Stary 06.05.2012, 22:29
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?
Ty, a może jak jestes niezadowolony z poczynan rządu to pójdziesz pod kancelarie Premiera i mu to powiesz prosto w okno ?

Co to w ogołe za wysyłanie kogokolwiek na rozmowy "w cztery oczy" ? Nie podobalo mu sie gwizdanie, to ma prawo o tym napisac. Ma cholerne prawo skrytykowac tych którzy gwizdali. I nie musi nigdzie chodzic, tylko moze sie wypowiedziec tu, bo od tego tez to forum jest.



PS.
Gratulacje dla Ślaska Wrocław.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując