Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20910
Stary 06.05.2012, 22:21
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
nagle zachciało im sie grac w ostatnim meczu ,ambicja ,gdzie ....a byli pare dni temu w zabrzu,w chorzowie dalej wymieniac wiec skoncz .......ic frazesy w tej ostatniej akurat kolejce ,a tak w zasadzie to Iliev jakby chciał to podejrzewam zeby .......nął bramę w ostatniej akcji
Masz rację - tylko się uśmiechnął sam do siebie - piękne zbliżenie.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując