|
nie,że idzie do wisły tylko że wysłaliśmy do nich oferte 0,5 mln.E ,a oni oczekują 0,8 mln E.Mam nadzieje ,że się dogadają i przyjdzie za jakieś 0,6-0,7 mln.
Kupisz,Woźniak,Brożek,Głowacki +jakiś zagraniczny LO(Dudu?) i fajną paczke mamy w dodatku bardzo tanią.
|