|
Właśnie, jak ktoś ma jakieś nagrania z tego co działo się po meczu pod C to wrzucajcie, udostępniajcie, bo to jakieś jaja były. Media już się na to nakręcają...
I brawo dla Śląska. Gwizdy pod koniec być może trochę przesadzone, ale tak samo jak "zaangażowanie" naszych grajków. Teraz im się zachciało grać...
|