Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20904
Stary 06.05.2012, 20:31
Właśnie, jak ktoś ma jakieś nagrania z tego co działo się po meczu pod C to wrzucajcie, udostępniajcie, bo to jakieś jaja były. Media już się na to nakręcają...

I brawo dla Śląska. Gwizdy pod koniec być może trochę przesadzone, ale tak samo jak "zaangażowanie" naszych grajków. Teraz im się zachciało grać...
Odpowiedz cytując