Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1514
Stary 06.05.2012, 20:29
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Pan Probierz niczego nowego nie wniósł do gry zespołu - nie rozumie co to taktyka, wymienność pozycji etc. W związku z tym, że do Wisły na pewno nie trafią gracze pokroju Messiego potrafiących wygrać spotkania bez udziału trenera nam potrzeba dobrego szkoleniowca jakim bez wątpienia nie jest Pan Probierz. Poziom polskich zawodników przekłada się również na polską myśl szkoleniową od której jak najdalej - widząc jaki mierny poziom prezentuje Ekstraklasa. Zagłębie zatrudniło przyzwoitego trenera i od razu mają tego efekt notabene w przyszłym sezonie będą jednym z niewielu jak nie jedynym klubem bez problemów finansowych mogącym sobie pozwolić na duże transfery.
Człowieku, zastanów się nad tym co piszesz. Dajesz przykład trenera Hapala z Zagłębia, a nie pamiętasz jakie on miał tragiczne początki w Lubinie? Mimo fatalnych rezultatów utrzymał swoje stanowisko i po przepracowaniu zimy stworzył dobry zespół z Zagłębia, dodać trzeba, że nie miał tyle kontuzji co w Wiśle. Teraz chcesz zwolnienia Probierza, bo uważasz że jest słabym szkoleniowcem, a nie dajesz mu szansy jaką trener Hapal otrzymał w Lubinie. Żeby były efekty trzeba czasu a nie 2 czy 3 miesiące przy przetrzebionym przez kontuzje zespole. Ja wierze w naszego trenera i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy mieć wiele powodów do radości z gry naszej drużyny.
Odpowiedz cytując