Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20903
Stary 06.05.2012, 20:21
Wisła z Krakowa to Śląska druga połowa.

Pewnie, jest niedosyt, że to nie my świętujemy, ale kto dziś był na R22 ten przeżył wspaniałe, rodzinne święto. Taka odmiana po derbach, gdzie wszyscy mieli w sobie agresję. Dziś rządziła przyjaźń.

Oby kolejny sezon był dla nas ZNACZNIE lepszy. Żebyśmy mogli po raz kolejny poświętować na Rynku.


a tymczasem... MISTRZ MISTRZ WKS!!!




i chwdp za akcje po meczu przed wejściem na C. Mam dość długi filmik, to wrzucę później jak te kutwy prowokują.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując