Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.05.2012, 20:12. Podsumowanie sezonu 2011/2012
Podsumujmy ten sezon pod względem sportowym,organizacyjnym,kibicowskim itp. Co zapamiętacie a o czym chcecie zapomnieć.
Odpowiedz cytując