Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13356
Stary 06.05.2012, 20:03
Wisła to słabiutka druzyna, której nie opłaca się utrzymywać w obecnej formie.
Ze względu na niewystarczające umiejętności bezwzględnie powinni odejść:
Jovanić , Bunoza, Paljic, Kirm, Garguła.

Pod rozwagę cała linia pomocy, która -oprócz Meliksona - jest wręcz prze słaba. Czy słaby Jirsak, oraz Wilk i stary Sobolewski to są pomocnicy ktorzy dadzą jakość w środku pola Wiśle,? Również pod rozwagę czy Malecki to jest piłkarz, który robi postępy i warto na nigo liczyć, czy może lepiej sprzedać i szukać nowej krwi.

Dodatkowo czy napastnik Genkov, który się wywraca chcąc przyspieszyć z piłką, nie potrafi zrobić przewagi żadnym zagraniem z piłką przy nodze powinien być kluczowym zawodnikiem i jednym z najlepiej zarabiających w takim klubie jak Wisła.

Kogo bym uratował:
Zostawiłbym Pareiko, bo łysy wąż i tak lepszego bramkarza nie znajdzie, Diaza jako dobrego zapchajdziurę i grajka uniwersalnego może grać na 3 pozycjach co dla Wisły jest bardzo cenne bo praktycznie zawsze mamy gdzieś problemy z powodu wybrakowanej, słabej kadry
..
Odpowiedz cytując