Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20900
Stary 06.05.2012, 19:58
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś zmusza Ciebie do radości?
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?

a. na meczu nie był
b. na forum łatwiej się żalić i zgrywać kozaka

wg mnie gwizdy były dobrym podsumowaniem fatalnego sezonu w lidze w wykonaniu wkładów do koszulek Wisły.


Jeszcze raz:
BRAWO ŚLĄSK!
Zwrocilem Ci tylko uwage co kolega napisal , nigdzie nie plakalem Dobranoc
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując