Kociewiak napisał(a):

Czy ktoś zmusza Ciebie do radości?
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?
a. na meczu nie był
b. na forum łatwiej się żalić i zgrywać kozaka
wg mnie gwizdy były dobrym podsumowaniem fatalnego sezonu w lidze w wykonaniu wkładów do koszulek Wisły.
Jeszcze raz:
BRAWO ŚLĄSK!
|
Zwrocilem Ci tylko uwage co kolega napisal , nigdzie nie plakalem

Dobranoc