|
Szpen, As - zamiast jak zwykle pierdzielić farmazony zobaczcie lepiej kto i na jakiej podstawie dostał koncesję i porównajcie to do dokumentów jakie złożyła TV Trwam (której nie oglądam i w sumie jest mi ona obojętna).
ps. jeszcze do Szpena - Ty też jesteś cieć. Dlaczego? Bo tak - podoba Ci się taka argumentacja?
|