Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16861
Stary 06.05.2012, 19:54
Szpen, As - zamiast jak zwykle pierdzielić farmazony zobaczcie lepiej kto i na jakiej podstawie dostał koncesję i porównajcie to do dokumentów jakie złożyła TV Trwam (której nie oglądam i w sumie jest mi ona obojętna).

ps. jeszcze do Szpena - Ty też jesteś cieć. Dlaczego? Bo tak - podoba Ci się taka argumentacja?