No to wszystko jasne:
1. ŚLĄSK WROCŁAW - eliminacje LM
2. Ruch Chorzów - eliminacje LE
3. legia warszawa - eliminacje LE
4. lech poznań - eliminacje LE
Chcąc nie chcąc trzeba kibicować wszystkim aby udało się poprawić wynik tego sezonu w ligach europejskich.
Startujemy w następnym sezonie z 18 miejsca!! Warto zauważyć że do 17 Izraela tracimy już tylko 1,375!!!także jest o co walczyć


kiedy będą losowania 1 i 2 rundy LM i LE? wie ktoś?