Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1513
Stary 06.05.2012, 19:33
Jak dla mnie ( nie liczac meczu z Gornikiem) gramy z meczu na mecz coraz lepiej . Dzis w ofensywie mieliśmy zdecydowaną przewage ,zabrakło tylko lepszego wykończenia .
Odpowiedz cytując