Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
20897
06.05.2012, 19:19
Gratulacje dla Śląska, ale szczerze? Grają taką pytę że szok. Niby Wisła nie odpuściła ale parę piłek takich że aż dziw bierze że nie trafili. Nie wspominając o karnym na Meliksonie.
Tak czy siak dobrze się skończyło. Trochę bolało dziś serce...
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol