Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20897
Stary 06.05.2012, 19:19
Gratulacje dla Śląska, ale szczerze? Grają taką pytę że szok. Niby Wisła nie odpuściła ale parę piłek takich że aż dziw bierze że nie trafili. Nie wspominając o karnym na Meliksonie.

Tak czy siak dobrze się skończyło. Trochę bolało dziś serce...
Odpowiedz cytując