Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20895
Stary 06.05.2012, 19:14
Temat zgodowy zamknięty dlatego tutaj:
Gratulacje dla WKS
I bardzo się ciesze że Śląsk dziś wygrał i pozbawił tym samym szans na mistrzostwo hanysów z HKS. Jak widzę co wyczyniają w naszym klubie Rogala, Bednarz i Probierz (chorzowska mafia w Wiśle) to miałbym ochotę całyten HKS wysłać do ich Vaterlandu. Raus!
Odpowiedz cytując