Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20894
Stary 06.05.2012, 19:14
Czy ktoś zmusza Ciebie do radości?
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?

a. na meczu nie był
b. na forum łatwiej się żalić i zgrywać kozaka

wg mnie gwizdy były dobrym podsumowaniem fatalnego sezonu w lidze w wykonaniu wkładów do koszulek Wisły.


Jeszcze raz:
BRAWO ŚLĄSK!
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 06.05.2012 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując