|
Czy ktoś zmusza Ciebie do radości?
Skoro koleś był podobno na meczu i tak bardzo nie podobały mu się gwizdy to czemu płacze na forum a nie podejdzie do osób za te gwizdy odpowiedzialnych?
a. na meczu nie był
b. na forum łatwiej się żalić i zgrywać kozaka
wg mnie gwizdy były dobrym podsumowaniem fatalnego sezonu w lidze w wykonaniu wkładów do koszulek Wisły.
Jeszcze raz:
BRAWO ŚLĄSK!
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 06.05.2012 o godz. 19:16.
|