Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20889
Stary 06.05.2012, 18:46
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Tak już wróciłem z meczu. Wiesz dlaczego? Bo kibicuje w Wiśle i dopóki będę zdrowy na umyśle to nie będę fetował jej porażek. Bo w d... mam to, czy mistrzem jest Śląsk, czy Lech, czy Cracovia, czy Płomień Opalenica. Bo dla mnie mistrzem jest albo Wisłą albo nikt.

I powiedz mi. Kibic sukcesu to ten, który jest ze swoją drużyną, czy ten który swoją drużynę olewa i idzie bawić się ze zwycięzcami?
Skoncz pierd*lic i pajacowac!!! WISŁA z Krakowa to Ślaska druga połowa!!!!
GRatuluje Ślaskowi MIstrza!!!
Odpowiedz cytując