Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20888
Stary 06.05.2012, 18:44
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Juz wróciłeś z meczu kibicu sukcesu?


BRAWO ŚLĄSK!!! MISTRZ MISTRZ WKS!!!
Hmm... kibic sukcesu? Poszedl na mecz , gdy Wisla grala o nic ... Wiec to nie kibic sukcesu mylisz cos

Co do meczu . Hmm... Z jednej strony dziwne raz karzemy walczyc potem olac , ale to nie mi osadzac . Sezon ma swoje plusy i minusy . Plusy Europa , minus Polska . Czekamy na nastepny sezon .

Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
Tak wróciłeś z przed tv do komputera chyba
Szkoda słów na Ciebie
Szkoda slow na ciebie raczej ... Zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał. Zwlaszcza fragment o Reymanie .
Ostatnio edytowane przez zgrybus : 06.05.2012 o godz. 18:46.
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując