Kociewiak napisał(a):

Juz wróciłeś z meczu kibicu sukcesu?
BRAWO ŚLĄSK!!! MISTRZ MISTRZ WKS!!!
|
Hmm... kibic sukcesu? Poszedl na mecz , gdy Wisla grala o nic ... Wiec to nie kibic sukcesu mylisz cos
Co do meczu . Hmm... Z jednej strony dziwne raz karzemy walczyc potem olac , ale to nie mi osadzac . Sezon ma swoje plusy i minusy . Plusy Europa , minus Polska . Czekamy na nastepny sezon .
Kociewiak napisał(a):

Tak wróciłeś z przed tv do komputera chyba 
Szkoda słów na Ciebie
|
Szkoda slow na ciebie raczej ... Zastanow sie i przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał. Zwlaszcza fragment o Reymanie .