Uche jak odchodził było mówione że późnień Wisła dostanie 20% z następnego transferu, ale on był wypożyczany i chyba przedłożył kontrakt z Almerią zanim odszedł... wiec to już nie obowiązuje
Było kiedyś jakieś info że APOEL chce Irsaka wiec moze se go wezmą
