Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55137
Stary 06.05.2012, 18:33
Uche jak odchodził było mówione że późnień Wisła dostanie 20% z następnego transferu, ale on był wypożyczany i chyba przedłożył kontrakt z Almerią zanim odszedł... wiec to już nie obowiązuje

Było kiedyś jakieś info że APOEL chce Irsaka wiec moze se go wezmą
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując