Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55135
Stary 06.05.2012, 15:00
syryls napisał(a):Wyświetl post
Ciekaw jestem jaka będzie teraz polityka transferowa, tzn:
Maaskant+Valckx = Roberto mówił jakich trzeba wzmocnień np. zawodnik o takich walorach itd. na taką pozycje
Probierz+Bednarz = z tego co wynika to Probierz ma decydować o transferach to nie jest Anglia czy Hiszpania że kluby nie posiadają dyrektora ds. sportowych a raczej "dyrektora od transferów".
Wiesz, taki model mógłby się sprawdzić, ale jest jedno "ale". Taki trener musiałby mieć za sobą dużą siatkę skautów. Wtedy to ma sens. Skauci oglądają piłkarzy i zgłaszają swoje kandydatury trenerowi, następnie Probierz zgadza się na transfer, prezes negocjuje i podpisuje umowę. Dyrektor sportowy z kontaktami nie potrzebny. No, ale z taką siatką skautów to to się nie sprawdzi. Większym błędem niż nie przedłużenie umowy ze Stanem było pozbycie się tego co wypracowywał - siatki skautów. Stąd wyniknie największa różnica "in minus" między polityką Bednarza i Stana.
Odpowiedz cytując