|
Ocenianie sytuacji z Draganem nie ma sensu. Probierz był na ciśnieniu odsunął tych którzy słabo grali w moim odczuciu były to dobre decyzje szczególnie jeśli chodzi o Lameya czy Bitona. Natomiast ciekawi mnie sytuacja że Dragan podobno jako jedyny odebrał tel od weszlo, próbował się jakoś bronić natomiast cała reszta miała na to wyjeb co świadczy o tym że im po prostu na niczym nie zależy. Nie wiecie również czy zawodnicy pokroju Lameya czy Jaliensa rozmawiali z Proberzem osobiście po tym co się stało czy zrobił to np tylko Dragan.
|