|
Przecież Probież jest dorosłym człowiekim. Nie sądzę żeby strzelał sobie w kolano przywracająć tak o zawodnika tylko dlatego że ma lukę na lewej obronie. Już w tym wywiadzie na weszło Palić mówi że z jego strony nie mam mowy o braku zaangażowania. Ja ten brak zauwazyłem tylko ze strony Jaliensa, a cała drużyna zagrała piach.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
|