Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13350
Stary 06.05.2012, 13:02
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
TOMEK 11 przyjacielu jak umieściłes na forum ten skład boiskowy http://ekstraklasa.wp.pl/ekstraklasaBoisko.swf?t=0&p0=1500&p1=1508&p2=1104& p3=0910&p4=1204&p5=0916&p6=1215&p7=1230&p8=1228&p9 =1024&p10=1226&aXml=trenerinfo.html&click=http://ekstraklasa.wp.pl/wirtualny_trener.html"><param ciekawe czy tak będzie wyglądać nowa Wisła wg Probierza w nowym sezonie
Zamiast Bruno - choćby i Kaźmierczak. Z tyłu Pareiko, Jovanović, Chavez, Celeban, Dudu Paraiba. I jest dobry team
Odpowiedz cytując