|
ten klub przez działania ludzi, ludzi pokretnych, "małych" ludzi, niekompetentnych ...nawet trudno powiedziec i okrelsic jakich staje sie ohydny.... cisną sie na usta slowa mocne...Cupiał zabieraj zabawki , naprawde wystarczy, spieprzaj juz....co to za Armia...ktora sie mieni Białej Gwiazdy...robią z klubem co chcą i jak chcą a nie ma zandego merytorycznego glosu kibicowskiego aby cos z tym zrobic...naewt jednego meczu w sezonie ni eumiecie zbojkotowac dla dobra tego klubu...
Ostatnio edytowane przez Smyrgu : 06.05.2012 o godz. 12:48.
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND
"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
|