Myślałem, że to napisałem.
Nie mam żadnych racjonalnych przesłanek, żeby wierzyć w to, że Garguła coś Wiśle da

ale po prostu tak mi się wydaje. W przyszłym sezonie pewnie oprze na nim grę Probierz, bo będzie jedynym zawodnikiem z potencjałem, żeby rozgrywać i kilka dobrych meczów mu silą rzeczy wyjdzie.