Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18927
Stary 06.05.2012, 12:19
Myślałem, że to napisałem.

Nie mam żadnych racjonalnych przesłanek, żeby wierzyć w to, że Garguła coś Wiśle da ale po prostu tak mi się wydaje. W przyszłym sezonie pewnie oprze na nim grę Probierz, bo będzie jedynym zawodnikiem z potencjałem, żeby rozgrywać i kilka dobrych meczów mu silą rzeczy wyjdzie.
.
Odpowiedz cytując