GonzoNS napisał(a):

|
Pajlic odwieszony na dzisiejszy mecz, ja tego chłopa juz nie rozumiem ... nagle 4 godziny przed meczem zauwazył że mu obrońcy brakuje
|
To proste: nasi młodzi obrońcy jednak słabsi od tego Paljicia + więcej kontuzji niż myślał. Probierz naprawdę chce wygrać ten mecz...