Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13344
Stary 06.05.2012, 11:46
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Boguski zgasł? To chyba nie wiesz, że na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów miał dwie poważne kontuzje. Jak wrócił po ostatniej to dawał radę, teraz chyba nadal jest kontuzjowany
Złe słowo. "Zgasł" tyczy się raczej zawodnika, który zatracił formę, a nie jest "kontuzjogenny". Jeżeli chłopak wraca po kontuzji i coś daje zespołowi to raczej nie zgasł... Jednak lepiej tak powiedzieć, aby teoria była poparta "dowodami". Słaby przykład.

bonawentura napisał(a):Wyświetl post
A czy Woźniak jest za darmo? Patejukowi kończy się kontrakt - możnaby podpisać z nim na jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny. Wiele by nie kosztował, a jest waleczny, szybki - myślę, że byłby odpowiedni. Podbeskidzie to drużyna stworzona z walczaków. W drużynie często niezbędni są tacy ambitni zawodnicy.
Jeżeli nie patrzymy na wiek to lepiej Kosowski, Zieńczuk, Frankowski. Jeżeli ściągamy już zawodnika 28+ to musi on prezentować naprawdę dobry poziom. W innym wypadku taki transfer jest błędem. Lepiej pójść drogą wypożyczania uzdolnionej młodzieży ze średniaków czołowych lig lub czołowych drużyn takich lig jak holenderska, czy portugalska. Pisałem o tym, że może na zawodnikach nie zarobimy, ale jest szansa zrobić wynik i poprawić opinie wśród młodych graczy nie tylko z Polski.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 06.05.2012 o godz. 11:49.
Odpowiedz cytując