TOMEK 11 napisał(a):

|
Boguski zgasł? To chyba nie wiesz, że na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów miał dwie poważne kontuzje. Jak wrócił po ostatniej to dawał radę, teraz chyba nadal jest kontuzjowany
|
Złe słowo. "Zgasł" tyczy się raczej zawodnika, który zatracił formę, a nie jest "kontuzjogenny". Jeżeli chłopak wraca po kontuzji i coś daje zespołowi to raczej nie zgasł... Jednak lepiej tak powiedzieć, aby teoria była poparta "dowodami". Słaby przykład.
bonawentura napisał(a):

|
A czy Woźniak jest za darmo? Patejukowi kończy się kontrakt - możnaby podpisać z nim na jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny. Wiele by nie kosztował, a jest waleczny, szybki - myślę, że byłby odpowiedni. Podbeskidzie to drużyna stworzona z walczaków. W drużynie często niezbędni są tacy ambitni zawodnicy.
|
Jeżeli nie patrzymy na wiek to lepiej Kosowski, Zieńczuk, Frankowski. Jeżeli ściągamy już zawodnika 28+ to musi on prezentować naprawdę dobry poziom. W innym wypadku taki transfer jest błędem. Lepiej pójść drogą wypożyczania uzdolnionej młodzieży ze średniaków czołowych lig lub czołowych drużyn takich lig jak holenderska, czy portugalska. Pisałem o tym, że może na zawodnikach nie zarobimy, ale jest szansa zrobić wynik i poprawić opinie wśród młodych graczy nie tylko z Polski.