Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13343
Stary 06.05.2012, 11:45
seba_109 może i mają talent pytanie tylko na którą ligę 1,2 ?bo raczej nie na ekstraklase i nie na teraz
xanti1906 żaden zawodnik ze skorumpowanego teamu nie zawita już do Wisły zwłaszcza po epizodzie z Łobodzińskim więc nie ma sensu łączyć zawodników Zagłebia z Wisłą
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 06.05.2012 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując