seba_109 może i mają talent pytanie tylko na którą ligę 1,2

?bo raczej nie na ekstraklase i nie na teraz
xanti1906 żaden zawodnik ze skorumpowanego teamu nie zawita już do Wisły zwłaszcza po epizodzie z Łobodzińskim więc nie ma sensu łączyć zawodników Zagłebia z Wisłą