xanti1906 napisał(a):

|
Zamiast Patejuka to Arkadiusz Woźniak z Zagłębia. Do tego dodać Celebana, którego wypisuje chyba za każdym razem jak coś skrobię w tym temacie.
|
A czy Woźniak jest za darmo? Patejukowi kończy się kontrakt - możnaby podpisać z nim na jeden rok z opcją przedłużenia na kolejny. Wiele by nie kosztował, a jest waleczny, szybki - myślę, że byłby odpowiedni. Podbeskidzie to drużyna stworzona z walczaków. W drużynie często niezbędni są tacy ambitni zawodnicy.