kacpaw91 napisał(a):

|
Jonczyk zgasł? To chyba nie wiesz, że na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów miał dwie poważne kontuzje. Jak wrócił po ostatniej to dawał radę, teraz chyba nadal jest kontuzjowany.
|
Boguski zgasł? To chyba nie wiesz, że na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów miał dwie poważne kontuzje. Jak wrócił po ostatniej to dawał radę, teraz chyba nadal jest kontuzjowany