rps16 napisał(a):

|
LE to mozliwe ze 3 mln euro, ale dolicz jeszcze LM, za sam udział w 4 rundzie eliminacji jest 2,1 mln euro a do tego wpływy za bilety
|
2.1 mln euro - kwota za udział w 4 rundzie el. LM
1 mln euro - gwarantowana za faze grupową LE
420 tys euro - pieniądze za nasze wyniki
200 tys euro. - awans do 1/16
? - rynek telewizyjny
? - bilety (tutaj będzie znacznie mniej niż Lech w tamtym roku: mało atrakcyjna grupa + niska frekewncja + duże kary)
Na razie wychodzi 3,72 mln euro i to pod warunkiem, że te 1 mln euro nie jest wliczone w 2.1 mln euro za 4. rundę el. LM. Rynek telewizyjny to w tamtym roku Lech miał ok. 1 mln euro. W tym roku nie wiadomo ile będziemy mieć bo awansowały dwie polskie drużyny, a do tego nasze mecze nie miały super oglądalności (wiele z nich pokazywano na stacjach, do których dostęp mają nieliczni), a Lech miał bodaj w TV otwartej każde spotkanie.