anthony09 napisał(a):

|
Optowałbym za rozwiązaniem Kupisz do nas, Kirm do Jagielloni, kwota transferu 300 tys. euro dopłaty dla Jagi. Wkońcu Kirm to etatowy rep. Słowenii, uczestnik MŚ (blaa, blaa ...) itp.
|
Fajnie kombinujesz tylko zapominasz, że Kirm jako etatowy reprezentant nie przeszedłby dobrowolonie to takiego klubu jak Jagiellonia obniżając swoje zarobki.
westersyl napisał(a):

|
Zapewniam Cie że Kupisz nie jest najlepszym skrzydłowym w tej lidze tak jak kiedyś nie był nim Łobo gdzie euforia wokół tego transferu była ogromna...
|
To wymień nam lepszych skrzydłowych w zbliżonych realiach finansowych, którzy przyjmą się w polskiej siermiężnej lidze.