Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18926
Stary 06.05.2012, 11:26
Garguła już raczej nic Wiśle nie da. Mogę się jednak założyć, że jakby odszedł np. do Bełchatowa to znowu byłby wyróżniającą się postacią w naszej lidze. Tak było np. z Niedzielanem, który w Wiśle został skreślony, a potem błyszczał w Ruchu i Koronie (do momentu przejścia do sąsiadki).
Odpowiedz cytując