KOALIK napisał(a):

|
Wg Cafe Futbol, Wisła będzie trenowała do końca maja. Powinni do końca czerwca, bo niektórym kopaczom dajemy miesiąc niezasłużonych wakacji.
|
wystarczy, że załatwimy sobie Jarka Bako to by przez ten miesiąc może ostatnie pensje uratował dla Bogusia, chociaż nie on ma 30 kontraktów do zrobienia w dyskopolo
