Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 06.05.2012, 11:09
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wg Cafe Futbol, Wisła będzie trenowała do końca maja. Powinni do końca czerwca, bo niektórym kopaczom dajemy miesiąc niezasłużonych wakacji.
wystarczy, że załatwimy sobie Jarka Bako to by przez ten miesiąc może ostatnie pensje uratował dla Bogusia, chociaż nie on ma 30 kontraktów do zrobienia w dyskopolo
Odpowiedz cytując