Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55115
Stary 06.05.2012, 11:06
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Zapewniam Cie że Kupisz nie jest najlepszym skrzydłowym w tej lidze tak jak kiedyś nie był nim Łobo gdzie euforia wokół tego transferu była ogromna. Kupisz w przeciwieństwie do zawodników których tu wymieniłeś nawet nie przypomina posturą skrzydłowego. W zdecydowanej większości drużyn jest to człowiek przede wszystkim zwrotny dynamiczny który potrafi prowadzić piłkę na szybkości, a nie potykać się o nią. Takim zawodnikiem był np Grosicki czy Rybus którzy nie zawsze dobrze myśleli ale dzięki swoim parametrom zarabiają teraz dobre pieniążki. Nie bez powodu ten piłkarz nie został na wyspach tylko wrócił do kraju. Nie musisz się jednak ze mną zgadzać.
Piłkarzy należy brać pod kątem przynależności do I składu, więc jeżeli Probierz chce grać 4-2-1-3 to niech będzie Kupisz, bo chłopak ma potencjał, robi różnicę. Prawy atak jak najbardziej dla niego, różnie ludzie akceptują różne warianty gry, np. taki Kirm to skrzydłowym nie jest, jest prawym/lewym napastnikiem no ale cóż napastnikiem przeciętnym, który bądź co bądź potrafi strzelić w poprzeczkę z 5 metrów potrafi nie trafić w światło bramki z 10 metrów itp.

Co do kwesti możliwości grania w Wigan to Westersyl wybacz ale uważasz, że Melikson poradziłby sobie tam Ja mam duże wątpliwości co do tego, może grać grałby ale nie daje mu "11" od strzału. Kupisz wiedział dobrze, że zbyt dużym przeskokiem byłoby dla niego wejść do I drużyny i grać w Premiership. Wolał zrobić jeden krok w tył żeby później zrobić dwa do przodu.

Chłopak ma potencjał, bardzo ważne żeby odszedł z Jagielloni, bo następny sezon dla niego w tym klubie będzie sezonem straconym.
Optowałbym za rozwiązaniem Kupisz do nas, Kirm do Jagielloni, kwota transferu 300 tys. euro dopłaty dla Jagi. Wkońcu Kirm to etatowy rep. Słowenii, uczestnik MŚ (blaa, blaa ...) itp.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując