|
tez się podpisuję pod postami kota i markusa. od dawna tez uwazam jak lazy, ze Wisła SA to celowo skonstruowany twór dla łatwiejszego zycia wzystkich kapkopodobnych, którzy pomogli kiedys Cupiałow w jakiś spsoób, a teraz on nieustannie musi im się odwdzięczać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|