OpEnTaNy napisał(a):

|
ja w ogole nie wiem jak ktos jeszcze po meczu w Zabrzu moze uwazac ze Wisla wygra ze Śląskiem ? dlaczego z liderem mamy wygrac jak z Gornikiem nie potrafimy ? ...
|
Śląsk meczu na wyjeździe nie wygrał na wiosnę. Dlaczego skoro z nikim nie wygrał to z nami ma wygrać?