Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20880
Stary 06.05.2012, 10:56
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
ja w ogole nie wiem jak ktos jeszcze po meczu w Zabrzu moze uwazac ze Wisla wygra ze Śląskiem ? dlaczego z liderem mamy wygrac jak z Gornikiem nie potrafimy ? ...
Śląsk meczu na wyjeździe nie wygrał na wiosnę. Dlaczego skoro z nikim nie wygrał to z nami ma wygrać?
Odpowiedz cytując